Category: DEFAULT

Download Zvut - Kot Kot - na kochke (Cassette) album flac mp3


2016
Label: Feathered Coyote Records - FCR 49 • Format: Cassette dubbed in real time • Country: Austria • Genre: Electronic, Pop • Style: Sound Collage, Field Recording, Experimental, Lo-Fi, Folk
Zvut - Kot Kot - na kochke (Cassette)

Na začátku života koťat se o krmivo, a vlastně i všechnu další péči, stará hlavně kočičí maminka, která poskytuje malým tvorečkům mateřské mléko obsahující důležité živiny a obranné látky. Může se však stát, že matka nebude mít dostatek mléka, a to například z důvodu většího počtu narozených koťat.

 · Idol žen Vojta Kotek (31) nemohl chybět na filmovém festivalu v Karlových Varech. A to nejen kvůli filmům a divokým večírkům, ale vystupoval tu se svou kapelou TH!S, s níž večer pořádně rozjel. Všechny přítomné ale překvapil, jak moc se za poslední dobu změnil. Z oplácanějšího muže se stal hubený klučík, který vypadá jako z dob Snowboarďáků, kdy mu bylo Estimated Reading Time: 3 mins.

 · Zesnulého vyprovodily na věčnost písně Klobouk ve křoví, Holubí dům a Sbohem, lásko. Syn zesnulého Vojta Kotek (31) se snažil být především oporou zdrcené mamince Aleně a babičce Evě. Po obřadu přijímal kondolence, šel z náruče do náruče a pak už spěchal za svou láskou. Vyšlo najevo, že vztah herce a dcery Estimated Reading Time: 3 mins.

 · Vymytý kotrč nakrájejte na menší kousky, asi tak jako když se smaží květák, a nechejte ho 15 minut povařit v zeleninovém vývaru. Poté vychladlé kusy v těstíčku obalte a hned je vložte do většího množství rozpáleného oleje. Smažte dozlatova. Poté kousky hub vyndejte na papírové ubrousky, aby se odsál přebytečný tuk.

 · Téma kott na Přečtěte si veškeré aktuální informace o tématu kott - nejnovější články, aktuality, fotografie, videa. Kompletní zpravodajství na ing: Zvut.


Keuschnigg Buam - Gruss An Salzburg (Vinyl) Keep The Fire Burning (Girlfriend Mix) Violeta De Outono - Live At RioArt Rock Festival 97 (CD, Album)
Author: Tolabar

1 thoughts on “Zvut - Kot Kot - na kochke (Cassette)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *