Category: DEFAULT

Download Ako / Like - Ľahká Múza - Performance (DVD) album flac mp3


2016
Label: Excentrix Records - XTDVDEX03 • Format: DVD DVD-Video • Country: Slovakia • Genre: Electronic, Rock • Style: Dark Ambient, Industrial
Ako / Like - Ľahká Múza - Performance (DVD)

 ·  · Skôr ako k hudbe sa Gudrun dostala k baletu, športovej gymnastike a až od piateho ročníka ZDŠ jej platili rodičia súkromné hodiny hry hudobnej teórie a hry na klavír. CD bočného projektu Hieros Gamos a zatiaľ posledným počinom je DVD Ľahká Múza – Performance () – minút zostrihu ich koncertných záznamov.

Septembrový Gatheting! rokov Ľahkej Múzy na alternatívnej scéne a ich hostia v Malej Tabačke! Ľahká Múza vznikla v roku na výbojoch post punkovej éry ako experimentálna new wave kapela. Pôvodná zostava bola štvorčlenná (Gudrun, , German H a Dr.K). Z pôvodnej zostavy do dnes pretrvalo tvorivé jadro Gudrun Snake & ktoré od roku až do dnes spolupracovalo s.

ĽAHKÁ MÚZA * Neznieť ako tona iných Ako jedna z mála slovenských kapiel si drží špeciálne miesto na našej alternatívnej scéne. Kapela, ktorá už 34 rokov hrá svoju hudbu, nespadá pod žiadnu agentúru, či podporu cez ted Reading Time: 7 mins.

V roku zakladajú štvorčlennú kapelu Ľahká Múza: gitarista , German H, Dr. K a Gudrun ako speváčka tvorili úplne prvú zostavu Ľahkej Múzy, ktorá sa motala okolo postpunku a novej vlny. Kapela dodnes prešla vývojom svojho hudobného štýlu aj personálnymi zmenami. Z pôvodných členov ostali len Gudrun G a Missing: Performance.

 ·  · Ľahká Múza vznikla v roku na výbojoch post punkovej éry ako experimentálna new wave kapela. Pôvodná zostava bola štvorčlenná (Gudrun, , German H a Dr.K).Z pôvodnej zostavy do dnes pretrvalo tvorivé jadro Gudrun Snake & ktoré od roku až do dnes spolupracovalo s viacerými muzikantmi a performermi. Časom sa vypracovali na jednu z .


Johnny Darling - The Feathers (2) - Johnny Darling / Nona (Shellac) Mr. White Collar - Whorehouse Of Representatives - Discography 1993-1999 (Vinyl, LP) Fabulous Counts* - Get Down People / Lunar Funk (Vinyl)
Author: Mautaur

2 thoughts on “Ako / Like - Ľahká Múza - Performance (DVD)

  1. 3 DVD Performance + CD HIEROS GAMOS + 2 x CD LAHKA MUZA. DVD PERFORMANCE + CD HIEROS GAMOS FETISH REMIX + CD LAHKA MUZA - BYŤ TVOJÍM ZRKADLOM+ CD LAHKA MUZA - V ZÁBLESKU VEČNOSTI + karta kapely. Doručení odměny: Do čtvrt roku. 1 ,00 Kč. (50 €).

  2. DVD Performance + CD HIEROS GAMOS + 2 x CD LAHKA MUZA. Přispěno částkou. 2 ,12 Kč. ( €).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *